29 Ocak 2020 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Tırpancı’nın durumu iyiye gidiyor
Enfeksiyona bağlı geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir süredir hastanede tedavi altında olan eski Milli Futbol Hakemi Ülkü Tırpancı’nın durumu iyiye gidiyor.
Kırklareli # 08 Ağustos 2019 Perşembe 07:05

Haber Merkezi

Lüleburgaz’a bağlı Kırıkköy'de faaliyette bulunan Zeyteks Tekstil Fabrikası Personel ve İdari İşler Müdürü ve eski Milli Futbol Hakemi Ülkü Tırpancı’nın, geçtiğimiz hafta enfeksiyona bağlı rahatsızlık sonucu yattığı hastaneden taburcu edileceği öğrenildi.

Lüleburgaz’da özel bir hastanede bir süre tedavi gördükten sonra Tekirdağ’daki bir hastaneye sevk edilen Ülkü Tırpancı, burada yoğun bakım servisinde Doç. Dr. E. Sinan Albayrak kontrolünde tedavi gördü.

Kan değerleri normale düşerek, sağlık durumu iyiye giden ve yoğun bakım servisinden alınarak, Kardiyoloji Servisinde özel odaya alınan Ülkü Tırpancı'nın dünkü ziyaretçileri, Babaeski Kaymakamı Hakan Özarslan ve gazeteci ve eski Hakem Metin Karakuş oldu.

Kardiyoloji Servisi Sorumlusu Doç. Dr. E.Sinan Albayrak, ziyaret esnasında yaptığı açıklamada Kaymakam Hakan Özarslan'a, uyguladıkları tedavi yöntemi hakkında genel bir bilgi vererek; "Yakında Ülkü beyi hastanemizden taburcu edeceğiz" dedi.

“YAKINDA YEŞİL SAHALARA DÖNÜYORUZ”

Tırpancı ise kendisi ile yakından ilgilenen Doç. Dr. Albayrak'a ve Servis Hemşireleri Nazmi Gültekin ve Büşra Kocaman'a teşekkür ederek; “Rahatsızlığım ile çıkan ilk haberlerde kalp krizi geçirdiğim yazılmış ama ben enfeksiyon kapmışım, çok şükür kısa sürede toparlandık. Yakında yeşil sahalara dönüyoruz" dedi.

Bu haber 1745 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter