29 Ocak 2020 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Babaeski MHP’ye atama!
MHP Babaeski İlçe Başkanlığı görevine, Ülkü Ocakları Babaeski İlçe Başkanı Emre Vural atandı
Kırklareli # 08 Ağustos 2019 Perşembe 07:10

Metin KARAKUŞ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından, MHP Babaeski İlçe Başkanlığı’na Ülkü Ocakları Babaeski İlçe Başkanı Emre Vural atandı.

MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan tarafından görevi tebliğ edilen yeni İlçe Başkanı Emre Vural, yeni atandığı görevle ilgili Görünüm Gazetesi’ne açıklama yaptı.

Vural yaptığı açıklamada; “Zor ama bir o kadar da kutlu görev için gece gündüz çalışacağız. Ülkemiz çok hassas ve sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Partimiz de bu hassas ve sıkıntılı dönemi atlatmak için tarih boyu olduğu gibi bugün de sadece Türk Milleti ile beraber hareket etmekte, milletimizin yanındadır. Milliyetçi Hareket Partisi, Genel Başkanımızdan Üyesine kadar her ferdinin benimsemiş olduğu, ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ anlayışla hareket etmektedir. Genel Merkezimiz ve MHP Kırklareli İl Başkanımız tarafından şahsıma İlçe Başkanlığı görevi tevdi edilmiştir. Hepsi birbirinden değerli 36 kişilik yönetim kurulumuzla beraber Milliyetçi Hareket Partimizi ilçemizde temsil etme sorumluluğu şahsımıza yüklenmiştir” dedi.

“KENDİLERİNDEN RAZIYIZ”

Vural, kendilerinden önce parti yönetiminde görev alan isimlere  teşekkürü borç bildiklerini belirterek; “Bu kutlu yolda kutlu davamızı en üst düzeye çıkarma hedefi ve azmi içinde olacağız. Kuruluşundan günümüze kadar Milliyetçi Hareket Partisi’nin İlçe Başkanlığı’nı, İlçe Yöneticiliğini yapmış, maddi ve manevi katkılarda bulunmuş, emekleri geçmiş, bu davaya her şeyden evvel gönüllerini vermiş ağabeylerimize, ablalarımıza ve kardeşlerimize teşekkürü bir borç biliyoruz. Biz kendilerinde razıyız, her birinden Allah razı olsun. Bu zamana kadar ki süreçte her daim esirgemedikleri desteklerini bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerine inancım tamdır. Bu davanın her bir ferdi bizim gözümüzde değerlidir, yeteneklidir, üstün özelliklere sahiptir. Yönetim Kurulumuz ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi’ne hizmet etme amacından hiçbir şekilde sapmadan görevimize devam edeceğiz” diye konuştu.

MHP Babaeski İlçe Başkanı Serhan Şen ise; "MHP Babaeski İlçe Başkanlığı görevimden kendi isteğim ile istifa ettim ama davamızın neferliğini dışarıdan yapmaya devam edeceğiz, yeni atanan arkadaşımıza da başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.

Bu haber 632 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter