27 Şubat 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Ünlü sunucudan yerel esnafa destek
Ünlü Sunucu Özlem Yıldız, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından başlatılan “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Hem Esnafımız, Hem Süleymanpaşa’mız Kazansın” kampanyasına destek vermek amacıyla, Süleymanpaşa çarşı esnafından alışveriş yaptı.
Tekirdağ # 04 Eylül 2019 Çarşamba 07:10

Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Yıldız’ın destek verdiği projenin, farkındalığı arttırmak adına önemli bir adım olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel tarafından, yerel esnafa katkı sağlamak amacıyla başlatılan “Esnafımız Kazansın” kampanyasının farkındalığını arttırmak hedefiyle çarşı esnafını ziyaret eden Yıldız, Atlas ve Bayol pasajlarındaki esnaflardan alışveriş yaptı. 
  Süleymanpaşa’daki esnafların güleryüzlü ve müşteri dostu olduğunu ifade eden Yıldız, “Tekirdağ’ın güzelliklerini biliyordum. Süleymanpaşa Belediyesi’nin organize ettiği programlarda görev almak üzere geldiğim şehirde, Başkanımız Cüneyt Yüksel tarafından esnafların desteklenmesine yönelik bir projenin hayata geçirildiğini öğrendim. Gün içinde çarşıya çıkarak esnaflarımızı ziyaret ettim; alışveriş yaptım. Kampanyanın farkındalığını arttırmak ve katkı sunmak için destek vermek istedim.” diye konuştu.

 Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de, Özlem Yıldız’ın sağduyulu yaklaşımından memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Hepimizin sevdiği ve yakından tanıdığı bir ismin, şehrimizde başlattığı kampanyaya duyarlılık göstererek destek vermesi bizi mutlu etti. Özlem hanımın, söz konusu kampanyamıza sağladığı desteğin, farkındalığın artması yönünde önemli bir adım olduğunu düşünüyorum.” dedi.

 

Bu haber 408 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter