04 Ağustos 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Kent Konseyi başkanları Lüleburgaz’daydı
Lüleburgaz # 09 Ekim 2019 Çarşamba 07:29

Uğurcan KARAOĞLU

Bursa’nın Nilüfer ilçesi Kent Konseyi Başkanı Neslihan Binbaş ve Eskişehir’in Odunpazarı ilçesi Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru Lüleburgaz’ı ziyaret ettiler.

Lüleburgaz Kent Konseyi Başkanı Binnur Dinç ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ziyarette, Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Neslihan Binbaş, Lüleburgaz Kent Konseyi çalışmaları hakkında bilgilendirildi.

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Lüleburgaz Kent Konseyi Başkanı Binnur Dinç; “Bilindiği üzere Odunpazarı ve Nilüfer Kent Konseyleri yürütmelerinde oldukça başarılar. Konseylere öncü ve örnekler. Bu ziyaretten çok memnun olduk. Kent Konseylerinin yerel yönetimlerdeki yeri ve önemi mahalle meclislerinin yapılanma şemaları hakkında kısa bir konuşmanın ardından kendilerini 2 Kasım’da bilgilendirme toplantısı için davet ettik. Yerel yönetimimizi, Genel Kurul Üyelerimiz ve halkımızı da davet edeceğiz. 3 Kasım’da bizim de yürütmesinde olduğumuz Trakya Kent Konseyleri Birliği’nin Genel Kurulunda da mahalle meclisleri gündeme alındı ve kendileri konuşmacı olarak katılacaklar” dedi.

Bu haber 697 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter