04 Ağustos 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Club Luka Çarşı şubesi açıldı
Lüleburgaz’da sadece kadınlara yönelik spor, masaj, kuaför ve güzellik hizmeti veren Club Luka’nın Çarşı şubesi açıldı. Merkez, Pazar günleri hariç haftanın 6 günü, Kocasinan Mahallesi’nde kadınlara hizmet verecek.
Lüleburgaz # 09 Ekim 2019 Çarşamba 08:32

Tansu Edip GÖKBUDAK

Lüleburgaz’da yaklaşık 2.5 yıldır kadınlara yönelik masaj, kufaör ve güzellik bölümüyle hizmet veren Club Luka, Kocasinan Mahallesi, Okullar Caddesi’nde Derman Hastanesi’nin karşısında açıldı.

Merkez, haftanın 6 günü boyunca çarşı şubesinde de kadınlara yönelik hizmet verecek.

Çok sayıda alanda hizmet veren Club Luka’nın sahibi Burcu Kahraman, merkezin kadınlara özel olarak spor, masaj, kuaför ve güzellik bölümüyle 2’nci şubelerinde de hizmet vermeye devam edeceğini söyledi.

Kahraman; “Spor bölümümüzde reformer aletleriyle pilates, güzellik bölümümüzde lazer epilasyon, iğneli epilasyon, medikal cilt bakımları, lifting, zayıflama ünitemiz, soğuk lipoliz, pasif jimnastik gibi daha çok sayıda alanda güzellik yöntemi bulunduruyoruz” diye konuştu.

Kahraman, 2’nci şubeyi açma fikirlerinin vatandaşların talebi üzerine olduğunu söyleyerek, “Vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep doğrultusunda burayı açtık. Lüleburgazlı tüm kadınlarımızı Club Luka’ya bekliyoruz” dedi.

Öte yandan renkli bir tasarıma sahip olan Club Luka’nın tasarımını Lubsdesing’in sahibi mimar Seren Dedeoğlu Cever yaptı.

Cever, 350 metrekarelik alanda yaklaşık 2 ay süren tadilat çalışmalarının ardından Club Luka’nın hizmete açıldığını kaydetti.

 

Bu haber 2416 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter