17 Kasım 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
1-3 KASIM MAÇ PROGRAMI
Spor # 01 Kasım 2019 Cuma 07:34

01 KASIM 2019 CUMA

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

17.15 Kırklarelispor-Babaeski 39 Gençlikspor                                     U-14 B-Grubu  

 

02 KASIM 2019 CUMARTESİ

B.MANDIRA SAHASI

15.00 B.Mandıra Adaspor-B.Karıştıranspor                                         U-14 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

13.30 Trakya Fenerspor-Lüleburgaz Atletikspor                                               U-14 A-Grubu

16.30 Yıldırımspor-Lüleburgazspor                                                         U-14 A-Grubu

 

KAVAKLI SAHASI

15.30 Kavaklıspor-Kırklareli Doğuşspor                                                 U-14 B-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Vizespor-Kofçaz Serhatspor                                                          U-14 B-Grubu

 

03 KASIM 2019 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

16.15 Eriklerspor-Katranca Kartalspor                                                   Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu 

18.15 K.eli Sanayispor-Hürriyetspor                                                       Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu 

 

KAVAKLI SAHASI

15.30 Kavaklıspor-B.Mandıra Adaspor                                                  Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

8 KASIM STADI

14.00 Lüleburgazspor-Bigaspor                                                                Spor Toto Bölgesel Amatör Lig

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Babaeskispor-Lüleburgaz Atletikspor                                        U-16 Ligi

13.30 Nadırlı Gençlikspor-Pınarhisarspor                                             Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu 

 

DEMİRKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Demirköyspor-Pehlivanköyspor                                                  Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

11.30  Emirspor-Celaliyespor                                                                    Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu 

13.30  Ahmetbey Güvenspor-İnecespor                                                             Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

EVRENSEKİZ SAHASI

15.40  Evrensekiz Evrenspor-İstasyonspor                                          Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

12.00 Lüleburgazspor-Trakya Fenerspor                                                             U-16 Ligi

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

11.15 Karaağaçspor-Ovacık Gençlikspor                                                              Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu 

13.20 Lüleburgaz Adaletspor-Çakıllı Gençlerbirliğispor                   Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu 

15.25 Sarıcaalispor-Yıldırımspor                                                               Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu 

17.30 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Vizeacarspor                          Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu 

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

15.30 Kaynarca Gençlikspor-Babaeskispor                                          Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi              

 

Bu haber 489 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter