17 Kasım 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
9-10 KASIM MAÇ PROGRAMI
Spor # 08 Kasım 2019 Cuma 07:45

9 KASIM 2019 CUMARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Kırklarelispor-Fatih Karagümrük                                                  U-17 Gelişim Ligi

15.30 Kırklarelispor-Sarıyer                                                                        U-19 Gelişim Ligi

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 B.Karıştıranspor-Trakya Fenerspor                                             U-14 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

13.00 Kentspor-B.Mandıra Adaspor                                                      U-14 A-Grubu

16.40 Lüleburgaz Atletikspor-Yıldırımspor                                           U-14 A-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Vizeacarspor-Lüleburgazspor                                                       U-16 Ligi

 

 

10 KASIM 2019 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 İnecespor-Demirköyspor                                                                               Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi              

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Katranca Kartalspor-Kırklareli Sanayispor                                Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu 

 

BABAESKİ ÇİM SAHA

15.00 Babaeskispor-Kentspor                                                                  Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi              

 

B.MANDIRA SAHASI

13.00 Hürriyetspor-Lüleburgaz Adaletspor                                         Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu 

15.00 B.Mandıra Adaspor-Kaynarca Gençlikspor                              Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi              

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

12.30 Trakya Fenerspor-Babaeskispor                                                  U-16 Ligi

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

11.15 Celaliyespor-Hamitabatspor                                                         Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu 

13.20 Ovacık Gençlikspor-Nadırlı Gençlikspor                                    Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu 

15.25 Yıldırımspor-Karaağaçspor                                                             Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu 

17.30 İstasyonspor-Ahmetbey Güvenspor                                         Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi              

 

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Pehlivanköyspor-Kavaklıspor                                                       Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi              

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

15.30 Pınarhisarspor-Emirspor                                                                 Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu 

 

VİZE SAHASI

11.15 Çakıllı Gençlerbirliğispor-Trakya Fenerspor                             Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu 

14.00 Vizespor-Bozcaadaspor                                                                  Bölgesel Amatör Lig 11.Grup

16.00 Vizeacarspor-Eriklerspor                                                                Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu                 

 

Bu haber 537 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter