01 Haziran 2020 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
AK Parti kurucu başkanından kaymakama ziyaret
Kırklareli # 09 Kasım 2019 Cumartesi 09:22

Metin KARAKUŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski İlçe Kurucu Başkanı Harita Yüksek Mühendisi Yusuf Vehbi Tamerol,  görevine yeni başlayan Babaeski Kaymakamı Şenol Levent Elmacıoğlu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette; Babaeski’de yaklaşık 45 yıldır Serbest Harita Mühendisi olarak görev yaptığını belirten AK Parti Babaeski İlçe Kurucu Başkanı Yusuf Vehbi Tamerol;

“Babaeski halkının istek ve ihtiyaçlarını halen sağlamaktayım. Türkiye genelinde 30 civarında tahsiline katkıda bulunduğum Üniversite öğrencisi var. 70 civarında da mezun olup, hayata atılmış Üniversite mezunu arkadaşımız var.  Bizzat tayinlerini yaptırdığım 12 kardeşimizde Türkiye’nin çeşitli yerlerinde çalışmaktadır. Bugün Sayın Kaymakam’ımıza yaptığım ziyarette; kendisi ile ülkemiz, bölgemiz ve memleketimiz sorunları hakkında fikir alış-verişinde bulunduk. Kendisinin bilgi, birikim ve tecrübelerinden Babaeski’mizin çok istifade edeceğini düşünüyorum. Halkımız üzerinde de son derece olumlu bir intiba bırakmış olan Kaymakam’ımız Babaeski’miz için büyük bir şanstır. Allah hepimizin yardımcısı olsun” dedi.                                                                                

                                                                                        

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Elmacıoğlu ise "Babaeski, Trakya’nın merkezinde olan, yatırımlara açık güzel ve geleceği olan şirin bir ilçe. Aslında bir yeri değerli kılan hangi coğrafi noktada olduğu değil, oranın sosyal ve insan yapısıdır. Onun için insan yapısının son derece medeni ve saygılı olduğu bir İlçede inşallah görevimiz süreci içerisinde buradaki güzel insanlara hep birlikte en güzel hizmetleri getirmek için çalışacağız” diye konuştu.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretin sonunda, Tamerol, güzel ve hayırlı hizmetlere imza atması dileği ile Kaymakam Elmacıoğlu’na dolma kalem takımı hediye etti.

Bu haber 498 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter