04 Ağustos 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
‘Umutlu Yarınlar’dan futbol şöleni
Lüleburgaz # 02 Aralık 2019 Pazartesi 07:34

Metin KARAKUŞ

Babaeski Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü, Fatih İlkokulu 3 ve 4.Sınıf Öğrencilerine, “Umutlu Yarınlar Projesi” kapsamında futbol şöleni düzenledi.

Kırklareli Valiliği himayelerinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün ekonomik ve kültürel uyum çalışmaları kapsamında Dezavantajlı Toplum Kesiminde yaşayan bireylere yönelik kurumlar arası işbirliği çalışmaları Umutlu Yarınlar Projesi, Babaeski’de devam ediyor.

Babaeski Fatih İlkokulu bahçesinde Umutlu Yarınlar Projesi kapsamında düzenlenen etkinliğe, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Erhan Öztürk, Fatih İlkokulu Müdür Yardımcı Alparslan Kanat, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Küçük, AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı, Başkan Yardımcısı Gökçe Alkan, Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Levent Çetinkol, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Muzaffer Tabak, Antrenör Hasan Berber ve Öğrenci velileri katıldı.

Kırklareli Bölgesi Hakemlerinden Özmen Akın’ın yönettiği Futbol Şöleni final müsabakasının başlama vuruşunu, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Erhan Öztürk, AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı ile birlikte yaptı.

Final maçının sonunda Şampiyon Takımın Kupasını ve madalyalarını; Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Erhan Öztürk, Fatih İlkokulu Müdür Yardımcı Alparslan Kanat, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Küçük, AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı, Başkan Yardımcısı Gökçe Alkan, Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Levent Çetinkol ve Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Muzaffer Tabak verdiler.

AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı; “Umutlu Yarınlar Projesi kapsamında düzenlenen bu muhteşem futbol şöleni ile çocuklar ile birlikte biz de heyecanlandık, sevinçlerine ortak olarak mutlu olduk. Çünkü geleceğimizin teminatı olan çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir" dedi.

Etkinliğin sonunda ise Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Erhan Öztürk, Öğrencilere futbol topu, basketbol topu, voleybol topu gibi çeşitli spor malzemelerinden oluşan hediyeler verdi.

 

Bu haber 969 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter