08 Nisan 2020 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Konserde 900 kilo mama toplandı
Lüleburgaz # 14 Ocak 2020 Salı 07:38

Uğurcan KARAOĞLU

Lüleburgaz’da düzenlenen ‘Mamanı Al Gel’ adlı konser ile sokak hayvanlarının beslenmesine katkı sağlayan Yeni Nesil Sanat Merkezi’ne, Altın Patiler Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği tarafından plaket verildi.

Altın Patiler Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Emrah Kutlu, Yeni Nesil Sanat Merkezi sahibi Cem Uçan ve Esma Uçan’a düzenledikleri organizasyondan dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

Ücretli bilet yerine mama getirilmesi istenen konser aracılığıyla sokak hayvanları için toplam 900 kilo mama toplanıldığı öğrenildi.

Yeni Nesil Sanat Merkezi sahibi Cem Uçan gazetemize yaptığı açıklamada; “Bu konseri geleneksel hale getirmek istiyoruz. Her sene bilet parası yerine mama getirilen konserler yaparsak güzel olacak. Konserde toplamda 900 kilo mama topladık ve belediyeye teslim ettik. Lüleburgaz Kaymakamımız Mustafa Kaya ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nedim Çetin’e de teşekkürlerimi sunuyorum. Lüleburgaz’da farkındalık oluşturulması gerekiyordu ve güzel bir farkındalık yarattığımızı düşünüyorum” dedi.

 

Bu haber 455 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter