13 Ağustos 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
14-18 MART MAÇ PROGRAMI
Spor # 14 Mart 2020 Cumartesi 08:21

14 MART 2020 CUMARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Kırklarelispor-Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.                         U-17 Bölgesel Gelişim Ligi

14.30 Lüleburgazspor-Vizespor                                                            U-19 Play-Off

16.15 Kırklarelispor-Vizespor                                                                               U-13 A-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

14.15 Babaeskispor-Pehlivanköyspor                                                   U-13 A-Grubu

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

16.00 B.Karıştıranspor-Babaeskispor                                                   U-15 B-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

16.00 Yıldırımspor-Trakya Fenerspor                                                   U-19 Play-Off

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

11.30 Yıldırımspor-Kentspor                                                                 U-13 B-Grubu

13.00 Trakya Fenerspor-K.Eli Doğuşspor                                             U-15 B-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

16.00 Kaynarca Gençlikspor-Pınarhisarspor                                        U-17 Ligi

 

 

15 MART  2020 PAZAR

KIRKLARELİ VALİ YAMAN SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Kayaspor-Küçük Yaylaspor                                                          ŞABAN ORUÇ 2.Amatör A-Grubu

 

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

11.30 Kırklareli Doğuşspor-Trakya Fenerspor                                      U-13 A-Grubu

13.00 Emirspor-Nadırlı Gençlikspor                                                     1.Amatör Play-Off Yarı Final (A2-B5 Galibi ile A3-B4 Galibi)

15.15 İnecespor-Kentspor                                                                    Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

ALPULLU SAHASI

15.00 Düğüncülü Çiçekspor-Sinanlı Gençler Gücüspor                        ŞABAN ORUÇ 2.Amatör B-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Kırıkköyspor-Babaeski Doğanspor                                              ŞABAN ORUÇ 2.Amatör B-Grubu

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Karamusul Ergenespor-Karşıyaka Gençlikspor                          ŞABAN ORUÇ 2.Amatör C-Grubu

16.00 Çiftlikköyspor-L.Burgaz Atletikspor                                            ŞABAN ORUÇ 2.Amatör C-Grubu

 

EVRENSEKİZ SAHASI

11.00 Evrensekiz Evrenspor-Sergenspor                                              U-17 Ligi

15.00 Evrensekiz Evrenspor-Kavaklıspor                                              Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Ovacık Gençlikspor-Hamitabatspor                                           1.Amatör Play-Off Yarı Final      (A5-B2 Galibi ile A4-B3 Galibi)

14.00 Alacaoğlu Alaspor-Düğüncübaşıspor                                         ŞABAN ORUÇ 2.Amatör C-Grubu

16.00 İstasyonspor-Kaynarca Gençlikspor                                           Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

12.30 Kentspor-Vizeacarspor                                                                               U-15 A-Grubu

16.30 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Demirköyspor                            U-13 B-Grubu

 

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Kuştepe Gençlikspor-Alpullu Gençlikspor                                  ŞABAN ORUÇ 2.Amatör B-Grubu

15.00 Pehlivanköyspor-Babaeskispor                                                   Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM  SAHA

15.00 Osmancık Gençlikspor-Kofçaz Serhatspor                                 ŞABAN ORUÇ 2.Amatör A-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Vizespor-Çengenköy Futbol Yatırımları                                     Bölgesel Amatör Lig 11.Grup

16.15 Çakıllıspor-Karakoçspor                                                              ŞABAN ORUÇ 2.Amatör A-Grubu

 

 

16 MART 2020 PAZARTESİ

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.30 Lüleburgazspor-B.Karıştıranspor                                         U-13 B-Grubu

 

 

17 MART 2020 SALI

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.30 Lüleburgazspor-L.Burgaz Atletikspor                                  U-15 A-Grubu

   

          

18 MART 2020 ÇARŞAMBA

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

19.00 Trakya Fenerspor-Lüleburgazspor                                      U-17 Ligi

 

                                                                                                                                                     

Bu haber 2245 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter