04 Haziran 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
300 bin liralık pazar!
Lüleburgaz Belediyesi tarafından 19 Mayıs’ta açılışı yapılan Atatürk Mahallesi Semt Pazarı’nın mal alımı ve montaj işlerinin 300 bin TL’yi bulduğu öğrenildi. Yüklenicisinin aynı zamanda geçtiğimiz Aralık ayındaki yılbaşı süsü ihalesini de kazanan Erdem Yılmaz’ın olduğu öğrenilirken pazaryerinin montaj işlerinin 45 gün içinde tamamlandığı belirtildi.
Lüleburgaz # 23 Mayıs 2020 Cumartesi 07:23

Tansu Edip GÖKBUDAK

Lüleburgaz’da geçtiğimiz 19 Mayıs’ta belediye başkanı Murat Gerenli’nin katılımıyla açılışı yapılan Atatürk Mahallesi Semt Pazarı’nın mal alımı ve montaj işlerinin 300 bin TL’ye mal olduğu ortaya çıktı. 26 Şubat tarihinde yapılan ihale sonucunda araya koronavirüs salgını girdiği için 1 ay gecikmeli yapılan pazaryerinin mal alımı ve montaj işlerinin ne olduğu ise merak konusu oldu.

AYNI FİRMA

Öte yandan tek firmanın girdiği ihaleyi Erdem Yılmaz 298 bin 999 TL’ye kazandı. Tüm bunların yanı sıra Yılmaz’ın bu yılki 300 bin TL bedeli bulan yılbaşı süslemesi ihalesiyle 2018 yılındaki 99 bin TL’ye mal olan meydan düzenleme ihalelerini de kazandığı öğrenildi.

LÜLEBURGAZ YAZISI DA O FİRMANIN

Tüm bunların yanı sıra 2018 yılında yenilenen Yeni Tören Alanı’nı yapım işini de yapan Yılmaz’ın firmasının yine 2018 yılında Kongre Meydanı’na yerleştirilen ışıklı Lüleburgaz yazısını da yaptığı belirtildi.

Bu haber 6262 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter