14 Temmuz 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Lubsdesign açıldı
Lüleburgaz’da daha önceden ev ve işyeri tasarımı alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmayla dikkatleri üzerine çeken Seren Dedeoğlu Cever, Buse İşbilen ile birlikte Lubsdesign Tasarım Ofisi’ni hayata geçirdi.
Lüleburgaz # 29 Haziran 2020 Pazartesi 06:14

Tansu Edip GÖKBUDAK-Metin KARAKUŞ

Lülebrugaz’da tasarımcı Seren Dedeoğlu Cever, tasarım dünyasında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarının ardından Nazif Balkan Caddesi’nde Lubsdesign isimli işyerinin açılışını gerçekleştirdi. Gerçekleşen görkemli törene Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Lüleburgaz Kent Konseyi Başkanı Binnur Dinç, Açar Mühendislik Sahibi iş insanı Zevcan Açar ve çok sayıda davetli katıldı. TERSİNE GÖÇ VURGUSU

Açılış öncesinde konuşan Murat Gerenli, Cever gibi çok sayıda Lüleburgazlının kente geri dönerek kentin ekonomik ve sosyal anlamda kalkınmasının önemine dikkat çekerek tersine göç vurgusu yaptı. Gerenli, “Lüleburgaz’da beni en mutlu eden şeylerden birisi de Lüleburgaz’da büyüyüp yetişmiş değerlerimizin hem ekonomimize hem Lüleburgaz’ın gelişmesine katkı sağlayarak tersine göçü başardıklarından sizlerin adına çok mutlu oluyorum. Seren’in bilgisi ve eğitimiyle Lüleburgaz için çok şeyler yapacağına eminim. Hem kendi, hem kent adına büyük işlere imza atacaktır” dedi.

“YAŞAM ALANLARINIZI GELİŞTİRİN”

Açılış öncesi Görünüm Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan Seren Dedeoğlu Cever, daha önceden Club Luka, Süzen Tarım ve Hülya Aziz Akademi gibi birçok önemli işyerinin tasarımını yaptığını hatırlatarak, “Yaptığım hizmetler ev artı ofis yenileme projeleri. Bunun yanı sıra mobilya imalatı ve kendi özel tasarım ürünlerimizi üretiyoruz. Üç boyutlu modellemeyle her türlü tasarım desteğini veriyoruz. Birçok örnek var. Club Luka, Süzen Tarım, Hülya Aziz Akademi gibi daha birçok nokta var Lüleburgaz’da. Biz yaşam alanlarınızı güzelleştirin sloganıyla yola çıkıyoruz. Yaşam alanlarınıza şans verin diyoruz. Endüstri tasarımcısı Buse İşbilen ile birlikte çalışıyoruz şu an” ifadelerini kullandı.

KURDELAYI BİRLİKTE KESTİLER

Gerenli’nin konuşmasının ardından iş yerinin açılış kurdelesini Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, Lubsdesign Tasarım Ofisi Firma Sahibi Seren Dedeoğlu Cever, babası Hakan Dedeoğlu, eşi Levent Cever ile birlikte kestiler. 

Yeni iş yerini,  firma sahibi Seren Dedeoğlu Cever ile birlikte gezen Başkan Gerenli, coronavirüs tedbirleri kapsamında özellikle sosyal mesafeye uyulması konusunda içeride ve dışarıda ki davetlileri sürekli uyararak dikkat etmelerini istedi.

 

Bu haber 4686 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter