26 Eylül 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Alew Reklam açıldı
Kırklareli # 16 Eylül 2020 Çarşamba 07:59

Metin KARAKUŞ

Babaeski reklam ajansı ve düğün, kınagecesi, nişan, doğum günü ve toplantı organizasyon sektöründe faaliyet gösterecek “Alew Reklam”  adlı işyerinin açılışı gerçekleştirildi.

Gazi Kemal Mahallesi, Çömlekçi Sokak’ta bulunan yeni iş yerinin açılış kurdelesini, Babaeski Belediye Başkan Vekili Emine Şenol, CHP Babaeski İlçe Başkanı Erol Mutlu, Gelecek Partisi Babaeski İlçe Başkanı Şükran Özlem Tosunlu, İYİ Parti Kırklareli İl Başkan Yardımcısı İsmet Fıçıcılar, Ziraat Odası Başkanı Şahin Arslan, Kızılay Babaeski Temsilcisi Gülsüm Kaynaklar, Romanlar Derneği Başkanı İbrahim Zümbül, Cem Vakfı Babaeski Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Can,  işyeri sahibi Alev Arslan birlikte kesti.

Başkan Vekili Şenol açılış töreninin yaptığı konuşmada; “Ülkemizde ekonominin en bozuk olduğu dönemde böyle bir iş yeri açma cesaretinde bulunan, Alev Arslan’a teşekkür ediyorum. Burada yeni imkânlar, yeni fırsatlar doğacak, kişiler artık alışveriş için çevre il ve ilçelere gitmeyecek, 23 kalemden oluşan ürün yelpaze çeşidi ile düğün, nişan, kına gecesi, toplantı ve doğum günü organizasyon işlerini burada yaptıracaklar” dedi.

 

 

Bu haber 756 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter