19 Nisan 2021 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
KOSGEB ve TRAKYAKA’dan KTSO’ya ziyaret
Kırklareli # 17 Ekim 2020 Cumartesi 07:53

Haber Merkezi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Kırklareli Hizmet Merkezi Müdürü Mahmut Özkaya ile Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Emre Beji, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ın da yer aldığı ziyarette bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

KOSGEB Kırklareli Hizmet Merkezi Müdürü Mahmut Özkaya; “Türkiye’de işletmelerin güçlendirilmesi, iş hacimlerinin gelişmesi, yeni yatırımların teşvik edilmesi hedefleriyle farklı kamu kurumları tarafından çeşitli konu ve önceliklerle sağlanan destekler bulunmaktadır. Devlet destekleri olarak adlandırılan bu desteklerin bazıları yıl boyunca başvuruya açıkken bazı destekler dönemsel olarak yapılan proje başvuru çağrıları ile duyurulmaktadır. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası da üyelerinin bu desteklerden en iyi şekilde yararlanması adına eğitim, tanıtım ve danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir. Kendilerine yaptıkları bu faaliyetlerinden dolayı teşekkür ederim. Sivil toplum örgütlerinin önemini biliyorum, bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya hazırız” dedi.

 

Bu haber 927 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter