24 Temmuz 2021 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Tekirdağ Büyükşehir’e ‘5 yıldız’
Tekirdağ # 21 Kasım 2020 Cumartesi 07:46

Haber Merkezi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'de sadece birkaç belediyenin sahip olduğu Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı modelinde Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız Belgesi aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Türk Standartları Enstitüsü'nden (TSE), kalite, çevre, iş sağlığı güvenliği, gıda güvenliği yönetim sistemleri gibi alanlarda sertifika aldı.

Salgının zorlayıcı etkilerinin her alanda hissedildiği 2020 yılında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemleri Şube Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen çalışmalar sonucunda Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız Belgesi alındı.

Türkiye Kalite Derneği tarafından düzenlenen ödül töreni salgın tedbirleri kapsamında çevrimiçi ortamda gerçekleştirildi.

Ödül töreninde açıklanan sonucu değerlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet kalite standardının Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız belgesine layık görülmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, "Bu başarıyı elde etmemizde katkısı bulunan tüm Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Üstün performansta sınırın olmadığının bilinciyle hizmet kalitemizi her gün daha da yükseltmeye ve büyük ailemiz olarak gördüğümüz Tekirdağ halkına her alanda en iyi hizmeti verme ilkesiyle çalışmaya devam edeceğiz. Büyükşehir belediyemizin bu ödüle layık görülecek duruma gelmesi hem bizler hem de tüm kentimiz adına gurur verici" ifadelerini kullandı.

 

 

Bu haber 1051 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter