24 Temmuz 2021 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Onur Perde yenilenen yüzüyle açıldı
Lüleburgaz # 13 Ocak 2021 Çarşamba 06:10

Haber Merkezi

Lüleburgaz’da hizmet veren Onur Perde, yaklaşık bir ay süren tadilatın ardından 11 Ocak Pazartesi günü yeniden faaliyete başladı.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda, On-Design markası da 11 Ocak Pazartesi günü itibariyle aynı mağazanın 2. katında faaliyete girdi.

On-Design markasının işleyiş süreci hakkında bilgi veren Onur Bilgin; “On-Design on kişilik bir ekiple kurduğumuz bir tasarım, fikir, organizasyon oluşumu. On-Design markasının amacı müşterilerimize özel perde tasarımı yapmak. Müşterilerimiz hayallerindeki tarzı, duruşu, rengi bize anlattıktan sonra ekibimiz müşterilerimizin evine giderek fotoğraflarını çekiyor ve ölçüleri alıyor. Ardından müşterilerimizin istediği şekilde ekibimizle birlikte bilgisayar ortamında tasarımlar üretmeye başlıyoruz ve en geç 4 iş günü içerisinde müşterilerimize dönüş sağlıyoruz. Müşterilerimizin tarzına yakın olarak müşterimizin seçtiği tasarımın yanında 3 tasarım da biz yapıyoruz. Müşterimize toplamda 4 alternatif sunmuş oluyoruz. Müşterilerimizin hangisinin daha şık olacağına kendi karar versin istiyoruz. Üstelik bunu satın almadan yapsın istiyoruz. Çünkü perde uzun süre kullanılan bir ürün, sıkılmadan uzun süre kullansınlar istiyoruz” dedi.

EKİP SAĞLAM!

Müşterilerin internet ortamında beğenmiş olduğu perdelerin aynısını dikebilecek ekip ile çalıştığını belirten Bilgin; “Onur Perde olarak mağazamızda 5 çalışanımız mevcut. İstanbul ve İzmir’de ise 2 adet iç mimarımız bulunmakta. Perde dikimlerimiz için İstanbul, İzmir ve Çorlu’da bulunan Türkiye’nin en iyi terzileriyle çalışıyoruz ”dedi.

On-Design tasarım ücreti hakkında bilgi veren Bilgin; “Müşterilerimize özel tasarım yapmayı hedeflediğimiz için tasarımlarımızda belirli bir ücret talep ediyoruz. Çünkü kumaşımızın renkleri, duruşu, kumaşların enerjisi gibi en önemli detayları müşterilerimizin zevkine bırakıyoruz ”dedi.

“PERDE TABLODUR, KUMAŞ DEĞİL”

Bilgin: “Müşterilerimizin talepleri, şikayetleri doğrultusunda bir data oluşturduk. Bundan yola çıktık. İnsanların bizden beklentileri ne? Ne istiyorlar? O şekilde böyle bir program satın alma ihyacımız olduğunu hissettik. Sattığımız ürünü kumaş olarak görmüyoruz. Perde bizim için tablodur, kumaş değil” ifadelerini kullandı.

Markalaşma yolunda patent başvurusu yaptığını belirten Bilgin, 2022 yılında Çorlu’da ikinci şubeyi açmayı planladıklarını bildirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1268 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter