24 Temmuz 2021 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Konyalı başkan adayı!
Lüleburgazspor’da önceki dönemlerde futbolculuk ve hocalık yapan antrenör Seyfullah Konyalı, Lüleburgazspor’a başkan adayı olduğunu açıkladı. Tecrübeli teknik adam: “Arkadaşlarımızın, ekibimizin desteği ile ciddi bir yol kat etmeye karar verdik. Başkan adayıyım” dedi.
Lüleburgaz # 13 Ocak 2021 Çarşamba 06:38

Çınar TÜRKMEN

Facebook’ta yayın yapan Trakya Burada TV’de Ferit Koral ve Murat Ertan’ın sorularını yanıtlayan Seyfullah Konyalı, Lüleburgazspor’a başkan adayı olduğunu açıkladı.

11 Ocak’ta canlı yayınlanan programda Lüleburgazspor’a ilişkin açıklamalarda bulunan Konyalı, başkan adayı olup olmayacağı sorusuna: “Ben önce futbol adamıyım, hocayım ama şöyle bir durum gelişti, Lüleburgazspor’un durumu. Kendi çevremizde futbolu seven, Lüleburgazspor’u seven, taraftar gruplarından arkadaşlarımızın isteği doğrultusunda bu konuya cevap vermemek bize yakışmayacak bir konu. Bir şey yapmamaktansa bir şeyi yapmak her şeyden önemli. Biz de arkadaşlarımızın, ekibimizin desteği ile ciddi bir yol kat etmeye karar verdik. Başkan adayıyım” diye cevap verdi.

“KENAN VAR’LA GÖRÜŞTÜK”

Lüleburgazspor Başkanı Kenan Var’la bu konuda bir görüşmesi olup olmadığına ilişkin soru üzerine Konyalı: “Tabi ki şu an kulüp başkanı Kenan Var’dır. Ne yönde tasarrufu olup olmadığı hakkında kendisi ile bir görüşme yaptık. Kendisi daha önce ‘devam etmeyeceği’ ifadesini söyledi. Lüleburgazspor’un durumuna duyarsız kalmamak için böyle bir tasarrufumuzun olduğunu ifade ettik. Kendisi de bize çok ılımlı yaklaşarak, memnuniyetini dile getirdi. Her türlü desteği vereceğini, bizim de bunu başarabileceğimizi ifade etti. Genel kurul olana kadar buradaki yapılanma ile ilgili kararlar alabileceğimizi ifade etti” açıklamasında bulundu.

“BAL LİGİ OYNANACAKMIŞ GİBİ BİR HAREKET SÖZ KONUSU”

Koronavirüs sebebiyle kongrelerin 1 Mart’a ertelendiğini hatırlatan Konyalı: “BAL Ligi’ndeki maçların oynanıp oynamayacağı belli olduğu zaman bu kongreler de daha öne çekilebilir. Yaklaşık olarak 1 yıldır BAL Ligi maçları oynanmıyor. 280 tane takım içerisinde 258 tane katılım olduğunu gördük. Demek ki bununla ilgili ciddi bir çalışma var. Oynanacakmış gibi bir hareket söz konusu” dedi.

 

 

Bu haber 2486 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter