25 Şubat 2021 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
DEVA’dan STK ziyaretleri
Kırklareli # 23 Ocak 2021 Cumartesi 06:31

Sedat EVREN

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Babaeski İlçe Başkanı Damla Aydın, yönetim kurulu üyeleri Özge Çiftçi, Erdal Bilen ve Ferda Gündüz, Babaeski’de faaliyet gösteren STK’leri ziyaret etti.

DEVA Partisi İlçe Başkanı Damla Aydın başkanlığındaki heyet Ticaret ve Sanayi Odası, Ziraat Odası ve Yağlı Tohumlar Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Ziyaretlerde ülke ve yerel gündem ile açıklamalarda bulunularak, parti çalışmaları hakkında bilgi verildi.

DEVA Partisi Babaeski İlçe Başkanı Damla Aydın: “Kongremize katılan ya da mesajları ile hayırlı olsun dileğinde bulunan STK’lere iade-i ziyarette bulunduk. DEVA Partimizin tüzüğünde yer alan  kamu yararı statüsü ve vergi muafiyeti gibi desteklerden yararlanmak isteyen sivil toplum kuruluşları için adil ve şeffaf bir yöntem uygulanması sağlanacak sözümüzü ilettik. STK’ler demokrasinin olmazsa olmazıdır. DEVA Partisi olarak diyoruz ki STK'lere yönelik her türlü kayırmacılık ve dışlayıcılık uygulamalarına son verilecektir. Bu çerçevede ziyaret ettiğimiz kuruluşlarda bize gösterilen ilgiye teşekkür ederiz. Bundan sonra da ilçemizde yer alan STK ve meslek kuruluşlarına, sendikalara  ve diğer kuruluşlara ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.

 

 

Bu haber 583 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter