20 Nisan 2021 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Lüleburgazspor için sürpriz görüşme!
Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Kongre Üyesi Yılmaz Canpolat ve beraberindeki 3 isim, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Görüşmede Lüleburgazspor’dan Beşiktaş’ın altyapısına futbolcu transferi ve Beşiktaş’ta kadroya giremeyenlerin Lüleburgazspor’da değerlendirilmesinin konuşulduğu öğrenildi.
Lüleburgaz # 20 Şubat 2021 Cumartesi 06:09

Mustafa KARAKAYA

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Beşiktaş’ta kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi’ye yakın isimlerden, BJK Kongre Üyesi Yılmaz Canpolat ve beraberindeki heyeti misafir etti.

Lüleburgazspor’da başkanlığa kimin adayı olacağının konuşulduğu dönemde gerçekleşen bu ziyaret dikkat çekti.

Aynı zamanda eski futbolcu olan Canpolat’a işadamı Hakim Şimşek, Gazeteci Yılmaz Aktepe,  KW Platin Gayrimenkul Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Yuyucu da eşlik etti.

Belediye Başkanı Gerenli’nin odasında gerçekleşen ve basın mensuplarının içeri alınmadığı görüşmede Canpolat’ın Beşiktaş’ın altyapısı olarak Lüleburgazspor’u kullanmak istediklerini, Lüleburgazspor’u eski günlerine çevirmek istediklerini, Beşiktaş’ta kadroya giremeyen oyuncuların da Lüleburgazspor’da değerlendirilebileceğini Gerenli’ye aktardığı öğrenildi.

Görüşme hakkında bir açıklama yapılmadı.

Bu haber 4466 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter