13 Mayıs 2021 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
DEVA’da kongre Mart’ta
DEVA Partisi Kırklareli Koordinatörü Metin Gürcan, Kırklareli’de parti teşkilatı ile buluştu. Gürcan, Mart sonu yapılması planlanan il kongresine Genel Başkan Babacan’ın da katılacağını söyledi.
Kırklareli # 23 Şubat 2021 Salı 06:09

Çınar TÜRKMEN

DEVA Partisi Kurucu Üyesi Metin Gürcan, Kırklareli İl Koordinatörü olarak görevlendirildi.

Partinin mevcut Trakya Bölge Koordinatörü olan Gürcan, Kırklareli'ye gerçekleştirdiği ziyarette parti teşkilatı ile bir araya geldi.

Lüleburgaz, Babaeski ve Kırklareli Merkezde yapmış olduğu esnaf ziyaretleri sırasında DEVA Partisi’ne olan ilginin oldukça motive edici olduğunu belirten Gürcan, toplantıda yakın dönemde stratejik hedefler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Gürcan, en kısa sürede başta Lüleburgaz olmak üzere Pınarhisar, Vize, Pehlivanköy ve Kofçaz’da teşkilatlanmaya gidileceğini, Lüleburgaz’ın bölgedeki ağırlığına istinaden özel önem atfedileceğini belirtti.

Partinin il kongresinin Mart sonu yapılması planlandığı öğrenilirken, Genel Başkan Ali Babacan’ın da katılımıyla gerçekleşecek kongrenin pandemi kurallarına uyularak nasıl gerçekleştirilebileceği konusunda değerlendirme yapıldı.

 

Bu haber 976 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter