19 Nisan 2021 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
6’ncı Karpa açıldı
Lüleburgaz’ın yerel market markalarından olan Karpa, 6’ncı şubesini 8 Kasım Mahallesi Nazif Balkan Caddesi’nde hizmete açtı. Marketin açılış kurdelesini Belediye Başkanı Murat Gerenli Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli, market ortakları Faruk ve Haluk Yılmaz kesti.
Lüleburgaz # 24 Şubat 2021 Çarşamba 06:51

Mustafa KARAKAYA

Lüleburgaz’ın yerel marketlerinden Karpa, 8 Kasım Mahallesi Nazif Balkan Caddesi’nde yeni şubesini hizmete soktu.

23 Şubat Salı günü saat 12:00’da düzenlenen açılış törenine Belediye Başkanı Murat Gerenli, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli, market ortakları Faruk Yılmaz, Haluk Yılmaz ve davetliler katıldı.

Lüleburgaz’da 6’ncı şubesini açan Karpa’nın bu şubesinde 400 metrekarelik alanda 15 bin kalem ürünle ve 14 personel ile hizmet verileceği bildirildi.

Açılışta yerel markanın açılmasından dolayı mutlu olduğunu belirten Belediye Başkanı Murat Gerenli; “Lüleburgazımızı da yakinen etkileyen salgının yarattığı bu zor şartlarda yaşadığımız sağlık sorunları ve ekonomik sorunlar arasında, Lüleburgaz’da yerel bir marka olmuş Karpa’nın 6. şubesini açması beni çok fazla duygulandırdı. Lüleburgaz ekonomisine yapmış oldukları katkılardan, girişimci ruhlarından ve istihdama olan katkılarından dolayı Yılmaz kardeşleri canı gönülden kutluyorum. Açılan bu işletmenin Lüleburgaz halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Şirket ortaklarından Faruk Yılmaz ise Karpa’nın kaliteli ve hesaplı ürünler ile müşterilere hizmet vereceğini belirterek: “Sloganımız olan ‘Bitmeyen kalite ve ucuzluk’ ile aynı şekilde yolumuza devam edeceğimizi belirtiyoruz. Çeşit fazlalığı, müşterilerimizin tercihi. Karpa’da kaliteli ürünü hesaplı şekilde sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından marketin açılış kurdelesini Belediye Başkanı Murat Gerenli, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli, market ortakları Faruk ve Haluk Yılmaz birlikte kesti.

 

Bu haber 4587 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter