20 Nisan 2021 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Şekerbank’tan LTSO üyelerine özel finansman!
Şekerbank, salgın sürecinin yarattığı etkilerin en aza indirilmesi için Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı. Banka, protokol kapsamında, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı KOBİ’lere 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vadelerle finansman sağlayacak.
Lüleburgaz # 25 Şubat 2021 Perşembe 06:28

Çınar TÜRKMEN

Şekerbank, zorlu koronavirüs salgını sürecinin ekonomiye olan etkilerini sınırlandırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı.

Protokol, Şekerbank Lüleburgaz Şube Müdürü Reşadiye Süt ile Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli arasında imzalandı.

Protokolle Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ayrıca ilk kez POS kullanan KOBİ’lere ise ilk 3 ay POS kira muafiyeti sağlanacak.

Şekerbank ayrıca KOBİ’leri ödeme vadeleriyle rahatlatan yeni ürünü ‘İşinize Dost Kredi’ kapsamında da, oda üyelerine ilk sene için uygun taksitlerle geri ödeme imkânı ile 500 bin TL’ye kadar finansman sunacak.

 “ÜRETENLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Şekerbank Lüleburgaz Şube Müdürü Reşadiye Süt protokol hakkında yaptığı konuşmada; “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 67 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Zorlu salgın sürecinde de müşterilerimizi destekleyerek salgının olumsuz ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Bu protokol ile de Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz. Her dönem olduğu gibi bu dönemde de müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz” dedi.

CEBELLİ: “SAĞLADIĞI DESTEKLER İÇİN ŞEKERBANK’I KUTLUYORUM"

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Cebelli de Şekerbank’ın üyeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Üretene her koşulda ihtiyacına yönelik finansal destek sağlayan Şekerbank’a yanımızda yer aldığı için teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 507 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter