20 Nisan 2021 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Ödülü pastayla kutladılar
Lüleburgaz # 03 Mart 2021 Çarşamba 06:32

Çınar TÜRKMEN

Lüleburgaz Belediyesi’nde Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nce verilen ‘Yılın Partneri’ ödülü için kutlama düzenlendi.

Belediye hizmet binasında sınırlı sayıda personelin ve belediye meclis üyelerinin katıldığı kutlamada, günün anlam ve önemine ilişkin pasta kesildi, konfeti patlatıldı.

Lüleburgaz Belediyesi’nde düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanı Murat Gerenli: “Bu Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi tarafından ödüllendirilmek bizim motivasyonumuzu artırıyor. Bu ödülü alalım ya da almayalım hiç önemli değil. Bu kentte demokrasi ve hoşgörü egemen kültür olacak ve gelecek kuşaklara aktarılacaktır” dedi.

Lüleburgaz Belediyesi’nin Türkiye’de bu ödüle en çok layık görülen 2 belediyeden biri olduğunu belirten Gerenli, “Bu konuda hepinize teşekkür ediyorum. Bu gurur hepimizin, bu gurur Lüleburgaz’ın gururudur. Bu gurur aslında pandemi nedeniyle programımıza davet edemediğimiz sevgilimi muhtarlarımızın, oda başkanlarımızın, Lüleburgaz Kent Konseyi’mizin, STK’ların, kısacası bütün Lüleburgaz’ın gururudur” dedi. 

Konuşmaların ardından Başkan Gerenli, Belediye Başkan Yardımcıları Leyla Güncer, Gökhan Kaya Atay ve Kültür İşleri Müdürü Reşide Candan ile birlikte pasta kesti.

 

 

 

 

Bu haber 1290 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter