23 Nisan 2021 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Vogue Cafe yeni yerinde
Lüleburgaz İstanbul Caddesi üzerinde bulunan Vogue Cafe, aynı cadde üzerinde bulunan yeni adresine taşınarak Vogue Plus ismiyle hizmet vermeye başladı.
Lüleburgaz # 07 Nisan 2021 Çarşamba 06:30

Mustafa KARAKAYA

İşletmeciliğini Murat Anık’ın yaptığı Vogue Plus adlı mekan İnönü Mahallesi İstanbul Caddesi’nde Kafeler Sokağı olarak bilinen bölgede müşterilerini ağırlamaya başladı.

Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sade bir törenle hizmete giren 550 metrekarelik mekanda, şimdilik 10 personel hizmet veriyor.

Mekanda ‘loca’ kahvaltı şeklinde kullanılan alan dikkat çekerken, günlük olarak yapılan el ürünü pastalar ve dünyanın her yerinden kahve çeşitleri ile pizza, hamburger, kumpir, et ve tavuk ürünleri iddialı olunan ürünler arasında.

ÇOCUKLARA ÖZEL ALAN

Kullanılan ürünlerin Lüleburgaz’da bulunan yerel esnaftan alındığı mekanda çocuklara özel alan da bulunuyor.

Vogue Plus’ta 4-12 yaş grubundaki çocuklar için gözetmenler eşliğinde çocuk oyun salonu, kum havuzu, oyun havuzu, atlı karınca gibi etkinliklerin de ilerleyen zamanda olacağı belirtilirken bu hizmetin kahvaltı edenlere ve yemek yiyen kişilere ücretsiz olacağı, çocuklar oynarken kameralardan izlenebileceği kaydedildi.

İşletmede pandemi döneminde artan paket servis talebinin de yüksek müşteri memnuniyeti ile karşılandığı aktarıldı.

İşletme sahibi Murat Anık; “Kalitede iddialıyız. Her ürünümüzü Lüleburgaz’ın yerel esnafından almaktayız. Lüleburgaz doğumluyuz. Ekmeğimizden tutun da kullandığımız en küçük ürüne kadar her şeyi yerel esnaftan alıyoruz. Bu çok önemli bir şey. Ürünlerimizde hazır hiçbir ürün kullanılmamaktadır, bundan dolayı buraya gelen herkes mutlu şekilde ayrılmakta. İşimizi seviyor ve her şeyi bilinçli yapmaya, kaliteyi sunmaya çalışmaktayız. Trakya’da daha önce olmayan kahve üstüne resim işleme işini ve daha birçok yeniliği ilk biz yaptık” dedi.

Bu haber 3161 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter