19 Eylül 2021 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Hikayeleri kitap oldu
Karate milli hakemlerinden, yazar ve tiyatrocu Hakan Altınöz, kısa hikayelerini ‘Hırslıyım Öyleyse Varım’ adlı kitapta topladı.
Lüleburgaz # 03 Ağustos 2021 Salı 06:19

Çınar TÜRKMEN

Lüleburgaz’da yaşayan karate milli hakemlerinden, yazar ve tiyatrocu Hakan Altınöz, kısa hikayelerini bir araya topladığı ilk kitabı ‘Hırslıyım Öyleyse Varım’ı çıkardı.

5 yılda kaleme aldığı hikayelerin bir araya gelmesiyle oluşturduğu kitabını “Okuyanın tadı damağında kalıyor” diyerek tanımlayan Altınöz; “İnsan, doğa ve hayvan sevgisini samimi bir dille yansıtan bu kısa ve özlü hikayeler, okurunu modern şehrin karmaşasında kısa bir süreliğine de olsa huzura davet ediyor. Kitabı bitirince dimağınızda tamamlanmayı bekleyen eksik bir şeylerin kaldığını hissedeceksiniz. Devamını getirmek istiyorum” dedi.

Altınöz, kitabın kitapyurdu.com adresinde satışta olduğunu belirtti.

HAKAN ALTINÖZ KİMDİR?

1967 yılında Babaeski’de dünyaya gelen Altınöz, ilk ve orta öğrenimini Babaeski’de, lise eğitimini Kırklareli’de tamamladı.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan, halen Sosyoloji 2’nci sınıf öğrencisi olan Altınöz, yazmak dışında tiyatro ve sporla da ilgileniyor.

Bugüne kadar Eczacıbaşı tiyatro topluluğu ile 14 yıl tiyatro çalışmaları gerçekleştiren Altınöz’ün senaryosu kendine ait tek kişilik bir tiyatro oyunu da bulunuyor.

Kırklareli’nin ilk karate milli hakemlerinden biri olan Altınöz, aynı zamanda Şamiloğlu Spor Kulübü’nde 2. Başkanlık yapıyor.

 

 

Bu haber 1055 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter