25 Mayıs 2022 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Vekil Lüleburgaz’da ziyaretlerde bulundu
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Lüleburgaz’da çalışma ziyaretlerini sürdürdü.
Lüleburgaz # 18 Ağustos 2021 Çarşamba 06:09

Çınar TÜRKMEN

Seçim bölgesi Kırklareli’nin ilçelerinde çalışma ziyaretlerini sürdüren CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, ziyaretlerini Lüleburgaz’da sürdürdü.

16 Ağustos’ta Lüleburgaz’a gelen Gündoğdu, Ziraat Odası Başkanlığı’nı, Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’ni, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni, Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği’ni, Kristal-İş Sendikası’nı, Petrol-İş Sendikası’nı, Atatürkçü Düşünce Derneği’ni, BAL-GÖÇ Derneği’ni, Muhtarlar Derneği’ni ve Lüleburgaz Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek sorunlar ve çözüm önerileri konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Gündoğdu daha sonra Büyükkarıştıran beldesini ziyaret etti.

Bir açıklama yapan Gündoğdu; “Yaşadığımız her felaketten sonra tedbir almaktan, denetlemekten sorumlu olan hükümetin ilk işi, özür dilemek, sorumluların görevden affını dilemek olması gerekirken, adeta milletle dalga geçer gibi Somali’ye 30 milyon dolar hibe ediyorlar, sonra da millete IBAN numaraları veriliyor ve destekler bekleniyor. Millete bugün IBAN numarası atanlar 20 yılda milletimizden, 2 trilyon 311 milyar dolar vergi topladılar. Kendilerinden önceki 79 yılda kullanılan kaynağın, neredeyse 4 katını 19 yılda kullandılar. Ama her felakette, millete, utanmadan sıkılmadan IBAN numarası atmaya devam ediyorlar. CHP iktidarında  “Doğa ile uyum içinde yaşamayı amaçlayan” politikaları hızla yaşama geçireceğiz, borçla şişirilen, betona ve ranta dayalı büyüme stratejisine artık son vereceğiz” dedi.

 

Bu haber 1387 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter