26 Haziran 2022 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
35 vekil Kırklareli’ye gelecek
“Oy deposu olarak görmüyoruz” CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Devrim Gündüz, Haziran ayında CHP’den 35 milletvekili ile Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın Kırklareli ve Lüleburgaz’a geleceğini açıkladı. Gündüz; “Trakya’yı oy deposu olarak görmek yerine Trakya’ya kucak açılarak burada çalışma yapılacak” dedi
Lüleburgaz # 24 Mayıs 2022 Salı 08:44

.Çınar TÜRKMEN

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nın haftalık toplantısı 23 Mayıs’ta parti binasında gerçekleştirildi.
Toplantıya İlçe Başkanı Devrim Gündüz, partinin ilçe yöneticileri ve parti üyeleri katıldı.

Toplantıda geçtiğimiz hafta genel başkan Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Fatma Köse’nin Lüleburgaz ziyaretini değerlendiren ilçe başkanı Devrim Gündüz; “Kadın kooperatifleri ile ilgili genel başkanımızın önemsediği bir çalışma var. Kooperatiflerin işleyişi hakkında belediye ile bir işbirliği yapmak istediklerini dile getirdiler. Belediye başkanımız bu duruma sıcak baktı. Belki önümüzdeki günlerde tüm Türkiye’deki kadın kooperatifleri ile ilgili Lüleburgaz merkez olmak üzere büyük çaplı bir toplantı gerçekleştirilebilir” dedi.

35 VEKİL KIRKLARELİ VE LÜLEBURGAZ’A GELİYOR

Gündüz, kalabalık CHP’li milletvekillerinin diğer illerde olduğu gibi bölgemizde de çalışmalar gerçekleştireceğini belirtti.

Bu kapsamda CHP’den 35 milletvekilinin Kırklareli’ye geleceğini açıklayan Gündüz; “Haziran sonu gibi 35 milletvekili ile 2 günlük Kırklareli programı olacak. 8 milletvekilinin 1 gün boyunca burada sahada kalarak esnaf ziyaretleri yapacağı söylendi. Trakya’yı önemsiyorlar. Trakya’yı oy deposu olarak görmek yerine Trakya’ya kucak açılarak burada çalışma yapılacak” dedi.

Gündüz, 9 Haziran’da da Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın Kırklareli’ye geleceğini, önce Kırklareli’yi, ardından Lüleburgaz’ı ziyaret edeceğini bildirdi.

Bu haber 4912 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter