30 Eylül 2020 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
YAZAR DETAYI
Mümin DERE
SAYIN VALİMİZİN, SAYIN KAYMAKAMIMIZIN, SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZIN SAYIN L.B. YENİ SANAYİ SİTESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIN DİKKATİNE
Yazı Tarihi: 12 Mayıs 2017 Cuma 07:19

  1951 Yılından beri Lüleburgaz’da  ikamet etmekteyiz. Eşim ile birlikte 26 yıl devletimize, milletimize öğretmen olarak hizmet vermiş T.C. vatandaşı emekli öğretmeniz.

                Yemedik içmedik, giymedik, gezmedik, tozmadık, dişimizle tırnağımızla ülkemizin kalkınmasında bizim de tuzumuz olsun istedik. Bu güne kadar hep devletimize vergimizi de büyük bir heyecanla ödedik.

                Lüleburgaz Atatürk Mahallesi Yeni Sanayi Sitesinde G-3 Blok No: 41- Lüleburgaz adresinde bir iş yerimiz oldu. Şu anda içinde kiracımız var.

                Bu arada Mayıs 2017 Salı günü akşam saatlerinde yağan yağmur nedeniyle dükkanımızın ve komşumuz 27- 43 numaraya kadar diğer dükkanların içi 60 cm. derinlikte su basmıştır.

İş yeri sahiplerinin veya kiracıların zararları söz konusudur. İlgililere konu intikal ettirildiğinde akıl almaz söylemlerle karşılaşılmaktadır.

                Bu güne kadar ilk defa karşılaşılan bu olayın sebebini merak edenlere ifade edelim ki;  Birinci derecede kooperatif Yönetiminin ve Okul yapımının sorumlu müteahhidinin öngörüsüz icraatlarıyla sonuçlanan olumsuzluklar sebebiyle var olan kanal müteahhit firma tarafından kapatılmış, alt yapıda toprağın üstündeki suların tahliye işlemi zorlaşmıştır.

Esnafımız ne zaman daha hangi zararlarla karşılaşacağını bilemez haldedir. Durumun yerinde incelenerek konuya el konulması saygıyla arz olunur. 

 

Bu yazı 4004 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER YAZILARI
» HAYALİMDEKİ LÜLEBURGAZ TİCARET VE SANAYİ ODASI (III)
» LÜLEBURGAZ TİCARET VE SANAYİ ODASI BİNA İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR
» Sevdamız olan Lüleburgaz için isteklerimiz var
» EĞİTİMCİ, ARAŞTIRMACI, YAZAR NEDİM MENEKŞE
» Eğitimci, Araştırmacı Yazar M. Sami Arı'ya Saygı Gecesi Yapıldı
» Sayın Valimizin,
» SAYIN VALİMİZİN, SAYIN KAYMAKAMIMIZIN, SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZIN SAYIN L.B. YENİ SANAYİ SİTESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIN DİKKATİNE
» 105 YAŞINDAKİ AİLEMİZİN TEMEL DİREĞİ ANACIĞIMIZI KAYBETTİK
» LÜLEBURGAZ’A BİR FAKÜLTE DAHA AÇILMALIDIR
» LÜLEBURGAZ HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Yazarın tüm yazıları >>>
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter