22 Mayıs 2018 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 24°C
Açık
YAZAR DETAYI
Soner EMEK
YAZ AKŞAMI YILDIZLARI FUTBOL TURNUVASI CAVİT DEDEOĞLU KUPASI
Yazı Tarihi: 07 Temmuz 2017 Cuma 07:51

sonemek@gmail.com

Bu yıl Belediyemiz ile Birlikte Veteranlar Spor Kulübü’nün birlikte tertiplediği 3.Yaz Akşamı Yıldızları Futbol Turnuvası Cavit DEDEOĞLU Kupası 10 Temmuz Pazartesi günü Belediyemiz LYFA Tesislerinde başlıyor. Pazartesi-Salı-Çarşamba ve Perşembe geceleri saat 17:30’da ilk maçlar oynanacak ve her akşam 3 müsabaka yapılacaktır. 3 Grup 5 Takımlı 5 grup 4 Takımlı toplamda 8 Grup üzerinden puan usulü oynanacak, daha sonraki müsabakalar eleme usulü olacak.

İL DİSİPLİN KURULU KARARLARI

ASKF Sayfamıza girdiğinizde ve kararları tıkladığınızda Kırklareli İl Disiplin Kurulunun kararları ve oyunculara verilen cezalar var, altlarında da Avukatlarımızın isimleri var, sanıyorum asıllarında imzaları da vardır.

Yine bu defa TFF’nin sayfasında “Amatör Futbol Disiplin Kurulu Kararları”na girdiğiniz ve 29.06.2017 tarihli kararlara baktığınızda 8.ve 24.Madde dahil İl’imiz Amatör Küme futbolcuları ile ilgili cezaları göreceksiniz. En altta da;

ÇAĞLAR Amt.Fut.Dis.Krl.Bşk. yazıyor ve sonra da bir not düşülmüş;

NOT: Amatör Futbol Disiplin Kurulu kararlarına karşı yapılacak itiraz bedeli ile Kurulun vermiş olduğu para cezalarının Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1.Levent Ticari Şubesi 186-6297253 no'lu hesaba "itiraz bedeli veya para cezası bedelinden hangisinin olduğu" açıklaması ile birlikte yatırılması gerekmektedir. (IBAN NO: TR20 0006 2000 1860 0006 2972 53)

İtiraz dilekçesinde, iletişim bilgilerinin mutlaka yer almasına dikkat edilmelidir.

Bunları neden yazdım, 18.06.2017 tarihinde İlimizde oynanan Play-Off müsabakalarındaki olaylarla ilgili olarak bilgi vermek istedim. Ama  değerlendirmesini siz okuyucularıma bırakıyorum. Gördüğüm kadarıyla neredeyse bir takımın tamamına ceza verilmiş, baktığınızda bunların kimler olduğunu sizler de göreceksiniz. Ve bu da  yazı ekinde İlimiz ASKF Başkanlığına gönderilmiş.

İl Disiplin Kurulumuz da var. Demek ki buradaki Disiplin Kurulumuz karar verememiş ve Futbol Federasyonuna gönderilmiş. TFF’nin İl Disiplin Kurulu da İlimiz Disiplin Kurulu da Avukatlardan oluşuyor.

VETERANLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

Veteranlar Spor Kulübü’nün davetlisi olarak  Kentimize gelecek olan Bulgaristan Burgaz Veteranlar takımı Ezgi Resort Hotel’de konaklayacak ve Cumartesi günü saat 19:00’da LYFA’da dostluk müsabakası yapılacak. Gece her iki takım futbolcularının katılacağı yemek sonrası konuk takım Pazar günü Kentimizden ayrılacaklardır. Lüleburgaz Veteranlar Spor Kulübünün yurt içi ve yurt dışı maç programları yıl boyunca devam etmektedir. Gerek dostluk gerekse Turnuva müsabakalarının aranan takımı olmuştur Lüleburgaz Veteranlar Spor Kulübü. 2017 sonuna kadar Yurtdışında 2 veya 3 Turnuva, ayrıca halı saha müsabakaları ile yurt içinde de dostluk ve önümüzdeki günlerde Bulgaristan, Romanya, Ukrayna ve Lüleburgaz Veteranlar Spor Kulübü’nün Kentimizde Karadeniz’e kıyısı olan ülkeler Veteran Futbol Turnuvası oynanacaktır. Bu Turnuva her yıl bir başka ülkede yapılmaktadır.

ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) SEÇİMLERİ

Hafta sonu 14.sü yapılacak olan ASKF seçimlerinde Hasan BAŞDEMİR ve Ülkü TIRPANCI yarışacak. Her iki adaya da başarılar diliyoruz. İlimiz için hayırlısı ne ise o olsun, son kararı 3 yıllığına Kulüplerimizin delegeleri verecektir. İlimiz 67 Kulübünün yaklaşık 205 delegesi oy kullanacaktır.

ÖZLÜ SÖZLER

**Başkasından üstün olmamız önemli değildir. Asıl önemli olan şey, dünkü halimizden üstün olmamızdır. Hint Atasözü

**Üşüyen birine rastladığımızda, Ona bir ceket giydirirken üzerini örttüğümüz aslında kendi vicdanımızdır.

**Bir insanın akıllı olmasına bir şey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın. EfIatun

Bu yazı 616 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER YAZILARI
» 2.AMATÖR KÜME
» BELEDİYE BAŞKANLIĞI
» FUTBOL-BASKETBOL
» HOŞ GELDİN KENTSPOR
» BAL LİGİ
» SAL LİGİ
» YAYA TRAFİĞİNE AÇIK CADDELER
» TEK YÖN
» HAFTANIN DEĞERLENDİRMESİ
» SÜPER AMATÖR LİGİ
Yazarın tüm yazıları >>>
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx