22 Temmuz 2018 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 22°C
Açık
YAZAR DETAYI
Soner EMEK
Özgür USLU
Yazı Tarihi: 28 Temmuz 2017 Cuma 07:19

Adı                  : Özgür

Soyadı             : USLU

Ana adı            : Türkan

Baba adı          : Yücel

Doğum Yeri    : Lüleburgaz

Doğum Tarihi  : 08.05.1978

Evet bu hafta konuğumuz Lüleburgaz Trakya Gençlik Spor Kulübü Başkanı Özgür USLU. Başkanlığının 1.yılında takımını 1.Amatör Küme’den Amatör Süper Lig’e çıkardı. Yönetim Kurulu arkadaşları, uzun yıllar beraber çalıştıkları hocaları Kadir Hoca ile birlikte Amatör süper Lig’e çıkma başarısını yakaladılar. Tam bir uyum, tam bir takım olarak, gençlerle birlikte, gençlere önem vererek, inanarak, birbirlerine sarılarak mütevazi bir şekilde başarıyı yakaladılar. Özgür USLU Başkan, Başkan ama sadece kulüp Başkanı değil aynı zamanda hani derler ya bir koltukta iki karpuz diye, Özgür Başkanda daha fazla karpuz var koltuğunda, arıcılık var. Arıcılık yapıyor, bazen ufak tefek arı ısırma kazaları olsa da, 300’den fazla Badem ve Ceviz ağaçları var. Onlarla da uğraşıyor. Ama futbol aşık olduğu bir dal. Erikler Yurdu Köyünde okudu İlköğretimi, daha sonra Ortaokul, Kepirtepe ve Trakya Üniversitesi Elektronik bölümü, TEK Santralsporla başlayan Futbol yaşamı  ve futbola aşık bir insan Özgür USLU, ekip olmuşlar yönetici arkadaşları ve Kadir Hoca ile, daha iyi işler yapacağız diyorlar, işimiz gençlerle ve daha yapacağımız bir çok güzel işler var diyor Özgür USLU. Mütevazi sempatik ve efendi biri Özgür USLU ve ben burada Özgür USLU ve Yönetici arkadaşlarına, hocaları Kadir Hoca ve genç sporcularına Amatör Süper Lig’de başarılar diliyorum.

Ali Coşkun DALGIÇ=EMİRSPOR,

Daha önce de bahsetmiştim Ali COŞKUN DALGIÇ’tan. Adeta bir futbol ansiklopedisi, oturun konuşun size anlatsın sabahlara kadar futbolu ve futbolcuları, Emirspor’u. Sadece Emirspor’u mu ülkenin birçok takımını saysın size, tarihlerini anlatsın.

Hasan ÖZDEMİR

Emirspor’un genç Başkanı o da bir futbol sevdalısı, Emirspor onun her şeyi. Arkadaşları ile beraber tüm zamanlarını Emirspor’a ayırıyorlar. Emiralili ve İstanbul’da yaşayan ama her an onlarla beraber olan Nedim Bey’le beraber ve bu yıl da yine iddialılar. Ve başaracaklar ama dışarıya açılmak istemiyorlar, kendi yağımızla kendi çocuklarımızla başarılı olmak istiyoruz diyorlar. Gittik oturduk ve sohbet ettik Emirsporlularla ve en kısa zamanda gidip yine futbol konuşacağız kendileri ile. Başarılar Emirspor, başarılar Başkan ve olmazsa olmazları Nedim bey.

YAZ AKŞAMI YILDIZLARI

Yaz akşamı Yıldızları Cavit DEDEOĞLU Futbol Turnuvası bütün hızıyla LYFA’da devam ediyor. Başladığı günden bu yana en farklı sonuç Çarşamba akşamı Gafuroğlu’nun rakibini 14-0 gibi net bir sonuçla yenmesiydi. Ayrıca Salon Erdem’in en büyük rakibi Orion P.S.çok güzel bir müsabaka sonrası 2-1 yenmesiydi ki bu iki takım gruplarında finallere en yakın 2 takım.

ÖZLÜ SÖZLER

*Her seven isimsiz bir kahramandır ve insan, sevebildiği kadar insandır!

*Yaşadığın yeri cennet yapamadığın sürece kaçtığın her yer cehennemdir.

*Yanlış bildiğin yolda; herkesle yürüyeceğine, doğru bildiğin yolda; tek başına yürü…

Bu yazı 714 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER YAZILARI
» KENTSPOR
» AYAKKABILARIMIZA CAN VEREN ADAM Tevfik KARATAŞ
» AMATÖR KULÜPLERE MADDİ DESTEK
» Adı : Hüseyin Soyadı : TUZCU
» Adı: Mehmet Soyadı : YÖRÜTEN
» ADI : Özgür SOYADI: USLU
» 2.AMATÖR KÜME
» BELEDİYE BAŞKANLIĞI
» FUTBOL-BASKETBOL
» HOŞ GELDİN KENTSPOR
Yazarın tüm yazıları >>>
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx