30 Eylül 2020 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
YAZAR DETAYI
Mümin DERE
Sevdamız olan Lüleburgaz için isteklerimiz var
Yazı Tarihi: 15 Şubat 2020 Cumartesi 07:48

21 Ocak 2020 Salı. Saat: 14.00 "Lüleburgaz Üniversite İsteyenler Gurubumuz" kurucu ve yöneticisi olarak grubumuzun faaliyetleri kapsamında L.B. Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İlhami Cebelli'nin kendileri ile görüşme talebimiz üzerine randevulu daveti ile Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası'nda Sayın İlhami Cebelli, Yönetim Kurulu üyesi Sayın Ali Ahmet Büyükböce, Yönetim Kurulu üyesi Sayın Şevket Muntaş ile bir aradayız.
TSO Y. Kurulu Başkanı Sayın İlhami Cebelli'ye 528 Sayfa, 5. baskı; "Mümin DERE- Bir Öğretmenin Yaşam Öyküsü" adlı kitabımı takdim ederek, Lüleburgaz'ın fakülteleşme ve Lüleburgaz'a Üniversite Açılması konusundaki Lüleburgaz insanımızın bu konudaki düşünce ve hissiyatlarını, bu bağlamda Lüleburgaz'da bu güne kadar sosyal medyaya da yansıyan Lüleburgaz insanımızın mücadele ve uğraşlarının tarafımızca belgeselleştirerek, yetkililerin, etkililerin, atanmışların ve seçilmişlerin önüne konabilecek durumdaki kitabımızdan Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nın 31 adet meclis üyelerinin ilk meclis toplantılarında önlerine konmak üzere taleplerine binaen kendilerine 31 adet kitabımız tarafımdan memnuniyetle takdim edilmiş ve kabul de görmüştür.
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası'nın Lüleburgaz'da mevcut bütün devlet dairelerinin ilk açılışlarında istisnasız hepsinde katkıları vardır.

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’na Lüleburgaz'ın Fakülteleşme ve Üniversiteleşme misyonunu sahiplendikleri için Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İlhami Cebelli'nin şahsında bütün mensuplarına en kalbi duygularımla teşekkür eder, bol kazançlar dilerim. 

Lüleburgaz bir sevdadır, sevdamız olan Lüleburgaz için isteklerimiz var;

 

1- Şu Anda Lüleburgaz'da iki fakülte var,
2- Lüleburgaz'a 3. ve 4. fakülteler de Açılmalıdır,
3- Lüleburgaz'a T.C. Lüleburgaz Üniversitesi açılmalıdır,
4- Lüleburgaz'a çevre yolu yapılmalıdır,
5- Lüleburgaz il olmalıdır.

Bu yazı 1128 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER YAZILARI
» HAYALİMDEKİ LÜLEBURGAZ TİCARET VE SANAYİ ODASI (III)
» LÜLEBURGAZ TİCARET VE SANAYİ ODASI BİNA İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR
» Sevdamız olan Lüleburgaz için isteklerimiz var
» EĞİTİMCİ, ARAŞTIRMACI, YAZAR NEDİM MENEKŞE
» Eğitimci, Araştırmacı Yazar M. Sami Arı'ya Saygı Gecesi Yapıldı
» Sayın Valimizin,
» SAYIN VALİMİZİN, SAYIN KAYMAKAMIMIZIN, SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZIN SAYIN L.B. YENİ SANAYİ SİTESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIN DİKKATİNE
» 105 YAŞINDAKİ AİLEMİZİN TEMEL DİREĞİ ANACIĞIMIZI KAYBETTİK
» LÜLEBURGAZ’A BİR FAKÜLTE DAHA AÇILMALIDIR
» LÜLEBURGAZ HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Yazarın tüm yazıları >>>
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter